www.cvonline.hu

MUNKABIZTONSÁGI ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

munkatársat debreceni telephelyére

A munkakör célja:

a gyáregység támogatása a munka-, egészségvédelmi illetve környezetvédelmi feladatok ellátása tekintetében.

Fő feladatok:

  • A jogszabályi és a belső vállalati előírások alapján a munkavédelmi, egészségvédelmi, környezetvédelmi folyamatok irányítása, szervezése, koordinálása, fejlesztése.
  • A társaság EHS projektjeinek megvalósítása, jogszabályok betartatása.
  • Előírt munkavédelmi, környezetvédelmi mérések, felülvizsgálatok elvégzése, koordinálása.
  • Üzemi, úti balesetek kivizsgálása, dokumentálása, jelentése a hatóságok felé.
  • Rendszeres bejárás a vállalat egész területén, beszámolók készítése, intézkedési javaslatok tétele a menedzsment részére, a helyesbítő intézkedések megvalósulásának ellenőrzése.
  • Munkavédelmi oktatások megtartása és/vagy szervezése
  • Elemzések, külső és belső jelentések készítése, adatszolgáltatás
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, a partnerekkel, a magyarországi EHS részleggel, valamint a munkavédelmi képviselőkkel.
  • A magyarországi cégcsoporton belül a munkavédelmi feladatok teljeskörű ellátása a hatályos jogszabályok figyelembe vételével.
  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, dolgozókkal történő betartatása.
  • Egyéni védőeszköz juttatási rend folyamatos felülvizsgálata.
  • Munkavédelmi szempontú kockázatértékelés elkészítése, folyamatos felülvizsgálata.
  • Intézkedési, vészhelyzeti tervek felülvizsgálata, fejlesztése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jogszabályi előírások értelmezésében szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns munkavédelmi tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - az alábbi e-mail címre. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Békés
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Gyártás / Termelés
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol