www.cvonline.hu
Munka-, környezet- és tűzvédelmi előadó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.05.
Hirdetés azonosító: 1008430
lejárt

Pécsi partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat munka-, környezet-, és tűzvédelemmel kapcsolatos tevékenységeinek koordinálása, végrehajtása a vállalatcsoport EHS politikájának, célkitűzésének és a mindenkori jogszabályoknak megfelelően
  • Felelős az EHS mutatók tervezéséért és ellenőrzéséért, havi riportokat készít alakulásukról
  • A vállalati EHS mutatók javításáért tett intézkedéseket végrehajtása/ végrehajtatása
  • Munkabalesetek és foglalkozási megbetegedések bejelentése, kivizsgálása, nyilvántartása
  • A munkavédelmi törvényben előírt munkáltatói munkavédelmi feladatok ellátása
  • A munkavédelmi érdekképviseleti csoport munkájának koordinálása
  • Környezetvédelemmel összefüggő gyakorlati és adminisztratív feladatok ellátása
  • A tűzvédelmi vonatkozású feladatok ellátása
  • A tűzvédelmi rendszerek karbantartási munkáinak koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció a helyi hatóságokkal, munka-, környezet- és tűzvédelmi szolgáltatókkal

Elvárások:

  • Munka- és tűzvédelmi középfokú végzettség
  • 1 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Előnyt jelent: Környezetvédelmi szakirányú felsőfokú végzettség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.