www.cvonline.hu

Munka-és tűzvédelmi technikus

  • A hirdetés 323 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.
Orosházi telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezésüket:

Feladata:

  • Ellátja a 1993. évi XCIII. törvényben megfogalmazott munkavédelmi szaktevékenységnek minősített feladatokat.
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi ellenőrzések, belső auditok szervezése, végrehajtása és a javító intézkedések meghozatalában való részvétel, folyamatos koordinálás, szoros együttműködés a fejlesztésekben. Részt vesz a hatósági ellenőrzéseken.
  • Foglalkozás-egészségügyi szolgálattal együttműködik.
  • A kiadott feladatok elvégzését, valamint az utasítások betartását ellenőrzi.
  • Együttműködik a társterületekkel a munkabiztonság javítása érdekében
  • Heti, havi illetve negyedéves jelentéseket, prezentációkat készít.

Elvárásaink:

  • Középfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Középfokú tűzvédelmi szakképesítés
  • 2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierépítési lehetőség
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségre várjuk.
Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs

Helyek Békés
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő