www.cvonline.hu

Munka- és tűzvédelmi szakreferens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 806204

Partnercégünk megbízásából azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Munkavédelmi szaktevékenység munkabiztonsági feladatainak teljes körű ellátása,
  • időszakos vizsgálatok lebonyolítása, gépek és berendezések üzembe helyezése,
  • munka- és tűzvédelmi szemlék lefolytatása,
  • munkahelyi kockázatok kiértékelése, lehetséges veszélyek felderítése, megszüntetésük koordinálása,
  • munkavédelmi előírások dokumentálása, jelentések készítése,
  • érintésvédelmi felülvizsgálatok ellenőrzése,
  • munkavégzés tárgyi feltételeinek meghatározása és biztosítása,
  • hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • Tűzvédelmi szaktevékenység ellátása,
  • a tűzoltó berendezések, tűzcsapok, tűzjelzők időközönkénti ellenőrzése, nyilvántartás készítése, naprakészen tartása,
  • MEBIR rendszer fenntartása, közreműködés a tanúsításban, dokumentáció kezelése,
  • belső szabályozási rendszer felülvizsgálata, naprakészen tartása.
Elvárások:
  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítés,
  • legalább középfokú tűzvédelmi szakképesítés,
  • legalább 3 éves munkavédelmi és tűzvédelmi tapasztalat,
  • nagyfokú önállóság, kezdeményezőkészség, kitartás,
  • műszaki beállítottság,
  • Előnyt jelent: angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Határozott idejű munkaviszony: azonnali kezdés-2016.01.30-ig
  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • 18.ker.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes, bérigényt és referenciaszámot tartalmazó szakmai önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: HC-MTSZ

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió