www.cvonline.hu

Munka- és tűzvédelmi szakember

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Az ALENT Hungary Kft. az ALENT cégcsoport 15 éve sikeresen működő magyarországi leányvállalata. Dunaharaszti gyártó egységébe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • A munkavédelmi és tűzvédelmi tevékenységek ellenőrzése, fejlesztése a vállalatnál a mindenkori jogszabályoknak megfelelően
  • A mutatók tervezése, ellenőrzése, ezen mutatók javításáért tett intézkedések végrehajtása
  • Kockázatelemzések és intézkedési tervek készítése
  • Belső auditok elvégzése megfelelő működés biztosítása érdekében, dokumentáció elkészítése
  • A belső ellenőrzések során feltárt hiányosságok megszüntetésére hozott intézkedések végrehajtása
  • Munkabalesetek és foglalkozással kapcsolatos megbetegedések kivizsgálása
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások készítése és megtartása
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Munka- és tűzvédelmi szakképesítés
  • Minimum 5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, hatékony problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • Változatos napi munkavégzés

Béren kívüli juttatások:

  • Cafeteria: havi keret nettó 30.000 Ft. A kollégák különböző elemek közül választhatnak.
  • Cégünknél bónuszrendszer működik, melynek mértéke a különböző munkaszinteken eltérő.
  • A munkába járást (nem Dunaharasztiban lakók részére) támogatjuk: gépkocsival történő közlekedés esetén 9 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-áig.

A munkavégzés helye:

Dunaharaszti

További információ:

Önéletrajzát a megpályázott pozíció megjelölésével, és fizetési igény megadásával az alábbi e-mail címünkre kérjük eljuttatni.

 Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő