www.cvonline.hu

Munka- és tűzvédelmi szakember

  • A hirdetés 508 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, Európa legnagyobb jakuzzi gyártó partnercége részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • munkavédelmi, tűzvédelmi és akár környezetvédelmi szaktevékenységek ellátása,

  • munka- és tűzvédelmi oktatások megtartása

  • kockázatértékelés, munka- és tűzvédelmi szabályzat, egyéb dokumentumok elkészítése

  • jogi megfelelőség és változások nyomon követése, a vezetőség tájékoztatása,

  • auditokon való aktív részvétel, auditok levezetése,

  • az infrastruktúra, gépek, folyamatok rendszeres ellenőrzése (szemlék tartása) munka-, tűz-, és környezetvédelmi szempontból,

  • hatósági kapcsolattartás és adatszolgáltatás, engedélyezések ügyintézése,

  • szakmai tanácsadás, helyszíni bejárások, felmérések, tűzoltó készülékek és tűzoltó vízforrások ellenőrzése,

  • intenzív kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel, projektekben való aktív részvétel, esetleges létesítményi tűzoltóság szervezése

  • egyéb szakmai feladatok elvégzése

Elvárások:

  • felsőfokú tűzvédelmi és közép/felsőfokú munkavédelmi képesítés

  • jogszabályi követelmények naprakész ismerete

  • kiváló szervező készség,

  • jó kommunikációs készség és határozott fellépés,

  • képesség az önálló munkavégzésre

  • MS Office programok ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • létesítményüzemeltetés, gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

  • munkavédelmi és tűzvédelmi területen szerzett tapasztalat

  • hatósági jelentések és kérelmek elkészítésében, benyújtásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • cafeteria,

  • céges telefon,

  • modern, fiatalos környezet,

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,

  • saját ötletek megvalósítása,

  • bónusz.

Munkavégzés helye: Pest megye

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.