www.cvonline.hu

Munka- és tűzvédelmi munkatárs

  • A hirdetés 40 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása;
Jogszabályok, szabványok változásainak figyelemmel kísérése, szüksége esetén bevezetése;
Részvétel a területéhez tartozó fejlesztések megvalósításában;
Belső auditok, szemlék szervezése, koordinálása;
Kockázatelemzések készítése, felülvizsgálata;
Tűzvédelmi és munkavédelmi oktatások megtartása;
Üzemi balesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése;
Időszakos biztonsági felülvizsgálatok, üzembehelyezések koordinálása.

Követelmények:

Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség nagy előny)
Min. középfokú munkavédelmi végzettség
Min. tűzvédelmi előadói képzettség elengedhetetlen
Minimum 3 éves munka és tűzvédelemben szerzett tapasztalat
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny:

Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Magas bérezés, cafateria, teljes bejárás támogatás

Helyek Győr
Mór
Budapest
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola