www.cvonline.hu

Munka- és tűzvédelmi munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1080468

Légiforgalmi szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A vállalat felújítási és karbantartási terveinek előkészítése (költség- és időtervezés, előírások betartása)
  • A Munkavédelmi Szabályzat és az intézkedési terv kidolgozása
  • A munka- és tűzvédelmi szabályok betartásának ellenőrzése, a vonatkozó jogszabályok és utasítások szerint, valamint intézkedés az esetleges szabálysértések megszűntetésére
  • A munka- és tűzvédelmi oktatások megtervezése, szervezése és lebonyolítása
  • Tűzvédelmi berendezések ellenőrzése, előírásoknak megfelelő telepítése
  • Munkabalesetek kivizsgálása és nyilvántartása
  • Kapcsolattartás partnerekkel és az illetékes hatósági szervekkel
  • Munkabiztonsági és tűzvédelmi szolgáltatások igénybe vételével kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:
  • Középfokú munka- és tűzvédelmi képzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Előnyök:
  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió