www.cvonline.hu

Munka- és Tűzvédelmi Mérnök

  • A hirdetés 540 napja lejárt

Multinacionális, járműipari gyártó Partnercégünk számára keresünk új munkatársat

pozícióba

Feladatok:

  • Biztonságos munkakörnyezet és munkavégzés megteremtése, fenntartása;
  • Munkavédelmi kockázatértékelés készítése;
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások megtartása;
  • Munka- és tűzvédelmi szabályzatok készítése, karbantartása, felülvizsgálata;
  • Munkahelyek ergonomikus kialakításának támogatása, a kialakítás koordinálása;
  • Gépek, berendezések munka- és tűzvédelmi szempontú vizsgálata;
  • Hatósági bevallások, adatszolgáltatások elkészítése;
  • Belső auditok megszervezése, EHS felülvizsgálatok és intézkedési tervek készítése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség és legalább munkavédelmi technikus valamint tűzvédelmi előadói végzettség;
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • Környezetvédelmi képzettség vagy gyakorlati tapasztalat előny!

 Munkavégzés helye: Heves megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő