www.cvonline.hu

MUNKA- ÉS TŰZVÉDELMI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 348 napja lejárt

GJ Prevenció Kft.

munkatársat keresünk

munkakörbe

Követelmények:

  • Középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • precizitás
  • önálló munkavégzés
  • határozott fellépés,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Előny:

  • Munkavédelmi vagy tűzvédelmi technikus képesítés,
  • környezetvédelmi területen szerzett tapasztalat.

Munkaköri leírás:

  • napi kapcsolattartás üzletfelekkel
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi feladatok ellátása a munkavédelmi vezető utasításai lapján,
  • Részvétel balesetek, foglalkozási megbetegedések bejelentésében és azok kivizsgálásában,
  • Oktatások tartása, illetve ellenőrzése,
  • Munkaterületen a biztonsági előírások betartatása,
  • Munkavédelmi üzembe helyezési eljárásokban való részvétel,
  • Munkavédelemmel, tűzvédelemmel kapcsolatos szabályzatok, eljárási utasítások készítése, aktualizálása,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Pozíció területe:

  • munka- és tűzvédelmi asszisztencia munka- tűz és környezetvédelmi tanácsadással foglalkozó cég részére

Pályakezdőket szívesen fogadunk.
Részmunkaidős foglalkoztatás is lehetséges.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő