www.cvonline.hu

Munka- és környezetvédelmi szakértő (Debrecen) (INTS/4/27)

  • A hirdetés 567 napja lejárt

Feladatok:

  • A munkavédelmi, egészségvédelmi és környezetvédelmi folyamatok irányítása, szervezése, koordinálása és fejlesztése
  • EHS projektek megvalósítása és a jogszabályok betartatása
  • Üzemi, úti balesetek kivizsgálása, dokumentálása és jelentése
  • Munkavédelmi oktatások megszervezése, megtartása
  • A hatóságokkal, a partnerekkel, a magyarországi EHS részleggel és a munkavédelmi képviselőkkel való kapcsolattartás
  • Az egyéni védőeszköz juttatási rend, a kockázatértékelések és a vészhelyzeti tervek folyamatos felülvizsgálata

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Tapasztalat a jogszabályi előírások értelmezésében
  • Releváns munkavédelmi tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő