www.cvonline.hu

Munka-és javadalmazáspolitikai szakértő

  • A hirdetés 1275 napja lejárt

Feladatok

  • Munkakörök értékelése és besorolása fizetési csoportokba
  • A javadalmazási rendszer teljes egészének naprakész gondozása
  • Éves bérfejlesztések elkészítése
  • Szakrészlegek napi, operatív támogatása bérjelleg kérdésekben
  • Bérpiaci trendek folyamatos nyomon követése
  • Foglalkoztatáspolitikai és javadalmazással kapcsolatos projektekben való részvétel
  • Érdekképviseleti szervekkel történő rendszeres egyeztetés
  • Belső szabályzatok kidolgozásában való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Alapvető munkajogi ismeretek
  • Legalább 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat HR-területen
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Rendszerszer gondolkodásmód, képesség önálló munkavégzésre
  • Magabiztos fellépés, határozott kiállás, magas fokú érdekérvényesítési képesség
  • Kiváló számítógépes ismeretek PC-környezetben (MS Office)
  • További előnyt jelent: munkakör-értékelési rendszerek ismerete (pl. HAY, Mercer)

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés kihívásokkal teli, nemzetközi környezetben.
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat.
  • Jelentős szakmai fejlődés.
  • Vonzó javadalmazási csomag.

Örömmel fogadjuk jelentkezését az alábbi  e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Humán erőforrás
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő