www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    MUMPS fejlesztő

Hozzáadva: 2017.06.28.
lejárt

Feladatok:

  • programozás, fejlesztés: Profile nevű core banking rendszer (FIS gyártja)
  • tervezés (technikai szintű, a funkciónális specifikáció alapján dizájnspecifikációt megírni)
  • kódolás
  • tesztelés (unit tesztek) – dokumentálás
  • felhasználói tesztek támogatása, az ott talált hibák kijavítása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év MUMPS fejlesztési, programozási tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs készség

Értékelt kvalitások
  • Banki szektorban szerzett tapasztalat
  • Java ismeret

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Céges telefon

Kategória
IT / Informatika
Régió