www.cvonline.hu

Multiplatform fejlesztő (C nyelven)

  • A hirdetés 1385 napja lejárt
  • Tapasztalat platformfüggetlen kódolásban
  • C (esetleg C++) gyakorlati ismeret

Nemzetközi hátterű magyar szoftverfejlesztő partnerünk keres multi-platform fejlesztésben jártas C (C++) programozót.

Főbb feladatok

  • Platformfüggetlen programozás C nyelven
  • Tesztelés, dokumentálás
Elvárások:

  • Minimum 1 éves gyakorlati C (esetleg C++) tapasztalat
  • Multiplatform fejlesztési technikák gyakorlati ismerete
  • Előnyt jelent a következő platformok ismerete: FreeBSD, Machintos, többféle Linux disztribúció
  • Szoftvertervezés, feature tervezés
  • Angol nyelv középfokú szóbeli ismerete
Amit kínálunk:

  • Érdekes feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi szintű projektek
  • Stabil nemzetközi hátterű cég
  • Versenyképes jövedelem