Multinacionális ügyfél-kapcsolattartó (Nagyvállalati biztosítások)
Talent Selection
Hozzáadva: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 641121
lejárt

Partnerünk világszinten is vezető pozíciót foglal el a biztosítási szolgáltatások piacán. A jelentősen bővülő csoport több mint három évtizede áll hazai és multinacionális vállalatok rendelkezésére. Jelen van a hazai piacon és több mint 150 további országban. Budapesti irodájukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: Multinacionális ügyfél-kapcsolattartó

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség.
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismeret.
  • Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat a vállalati biztosítások területén
  • Önálló, megbízható munkavégzés.
  • Precizitás, üzleti szemlélet.
 Feladatok /Tasks:
  • Multinacionális programokhoz kapcsolódó dokumentumok kiállítása és kezelése (biztosítási kötvény, fedezetigazolás, függelékek, díjszámla).
  • Multinacionális ügyfelek kiszolgálása, kapcsolattartás céges partnerirodákkal és a független biztosítási alkuszokkal, esetenként közvetlenül az ügyfelekkel.
  • A nemzetközi programok kockázatvállalóival való együttműködés, a helyileg elérhető fedezetek egyeztetése.
  • A klinikai vizsgálati felelősségbiztosítási programok támogatása.
  • Nemzetközi programokkal kapcsolatos pénzügyi adatok továbbítása a pénzügyi osztály felé.
  • Termékfejlesztés és bevezetés támogatása a magyar piacon.
  • Vállalati biztosítási szerződésekhez kapcsolódó kárbejelentések fogadása és feldolgozása.
 Amit nyújtunk
Az új munkatárs részére partnerünk kiemelkedő juttatási csomagot valamint folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosít multinacionális vállalati környezetben, Budapest központjában.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük regisztráljon a Talent Selection központi adatbázisába, majd jelentkezzen a Multinacionális ügyfél-kapcsolattartó pozícióra.