www.cvonline.hu

Multilingual Customer Support Agent

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.04.19.
Hirdetés azonosító: 1024985

Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, és szeretnél alaposabb IT tudásra szert tenni? Az angol mellett jól beszélsz még egy európai nyelvet?

Feladatok:

IT támogatóként a következők lesznek a feladataid:
- technikai támogatás nyújtása telefonon és emailen keresztül
- hibaelhárítás
- ügyfélproblémák regisztrálása, elemzése és megoldása
- tanácsadás nyújtása a hatékony operáció-támogatás érdekében
- fejlesztési javaslatok megfogalmazása

Elvárások:

- magabiztos angol és k felsőfokú nyelvtudás az alábbi nyelvek valamelyikén: német/francia/olasz/holland stb.
- ügyfél-orientált szemlélet
- kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek, IT érdeklődés
(HelpDesk/Customer Service tapasztalat előnyt jelent!)
- nyitott, új ismeretek befogadására kész személyiség
- proaktivitás
- műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- előrelépési lehetőségek vállalaton belül
- szakmai, nyelvi tréningek
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a