www.cvonline.hu

Multicopter Kezelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 834765
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnerünk részére keresünk multicopter kezelő pozícióba munkavállalót!

Feladatok:

  • Multicopter alkalmazásával különböző ingatlanok légifotózása, valamint igény szerinti videó anyag készítése
  • Sport és egyéb rendezvényeken való légifotózás és felvétel készítése
  • Mezőgazdasági földterület feletti légifotó és felvétel készítés

Elvárások:

  • Multicopter üzemeltetésben szerzett jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vállalt feladatok pontos, precíz ellátása

Előnyt jelent:

  • Saját multicopterrel való rendelkezés
  • Felhasználói gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelmi lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás

A E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldött önéletrajzzal lehetséges