www.cvonline.hu

Működési kockázatkezelő

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. a vállalatcsoport működési kockázatainak kezelésével kapcsolatos szakértői feladatok elvégzésére

MŰKÖDÉSI KOCKÁZATKEZELŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

A vezető működési kockázatkezelővel együttműködve:

  • a magyar vállalatcsoport működési kockázatkezelési rendszerének (ORM) működtetése, az ORM-adatbázisok és nyilvántartások kezelése,
  • kapcsolattartás és folyamatos együttműködés az üzleti területekkel,
  • részvétel a SOX kontrollrendszer koordinálásában,
  • elemzések, jelentések készítése,
  • módszertani fejlesztések, kockázatkezelési kultúra erősítése,
  • Solvency II-vel kapcsolatos fejlesztésekben való részvétel
  • kapcsolattartás az anyavállalat, az AEGON Group és a kelet-európai régió kockázatkezelési csapatával.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 1-3 éves működési kockázatkezelés területén szerzett tapasztalat, belső ellenőri gyakorlat,
  • folyékony angol nyelvtudás (üzleti angol nyelvgyakorlat előny),
  • kiváló kapcsolatteremtő és kooperációs készség,
  • erős felhasználói szintű MS Office (Excel) ismeretek.

Előnyt jelent:

  • közgazdasági végzettség
  • 1-2 éves pénzügyi/számviteli/SOX területen szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi szolgáltatások (elsősorban biztosítás) folyamataihoz kapcsolódó tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • szereti a vállalati folyamatok egészét érintő, komplex gondolkodást igénylő változatos feladatokat,
  • kiváló az elemzőkészsége és analitikus gondolkodású,
  • jó a kommunikációs és szervezőkészsége,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi,
  • szeretne átfogó képet kapni egy vállalat működéséről.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. december 02-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő