www.cvonline.hu

Működési Kockázatkezelő [ST-AMKK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.12.23.
Hirdetés azonosító: 868867

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű biztosító budapesti regionális központjába keresünk működési kockázatkezelő pozícióba új munkatársat

Feladatok

- A magyar vállalatcsoport működési kockázatkezelési rendszerének (ORM) működtetése, az ORM-adatbázisok és nyilvántartások kezelése
- Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés az üzleti területekkel
- Részvétel a SOX kontrollrendszer koordinálásában
- Elemzések, jelentések készítése
- Módszertani fejlesztések, kockázatkezelési kultúra erősítése
- Solvency II-vel kapcsolatos fejlesztésekben való részvétel
- Kapcsolattartás az anyavállalat és a kelet-európai régió kockázatkezelési csapatával.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- 1-3 éves (működési) kockázatkezelés területén szerzett tapasztalat vagy belső ellenőri gyakorlat vagy internal audit tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Kiváló kapcsolatteremtő és kooperációs készség
- Erős felhasználói szintű MS Office (Excel) ismeretek.

Előny

- Közgazdasági végzettség
- 1-2 éves pénzügyi/számviteli/SOX területen szerzett tapasztalat
- Üzleti angol nyelvgyakorlat előny
- Pénzügyi szolgáltatások (elsősorban biztosítás) folyamataihoz kapcsolódó tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió