www.cvonline.hu

Működési kockázatkezelési szakértő [ST-AEMKS01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.12.16.
Hirdetés azonosító: 993090

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű biztosító budapesti regionális központjába keresünk új munkatársat.

Feladatok

- A magyar vállalatcsoport működési kockázatkezelési rendszerének (ORM) önálló működtetése, fejlesztése
- A vállalatcsoportot érintő kockázatok felismerése, rendszerezése, kezelése
- Egyes ad-hoc események vizsgálata, támogatás, tanácsadás a menedzsment részére
- A meglévő ORM rendszer folyamatos fejlesztése a helyi és anyavállalati elvárásoknak megfelelően
- Elemzések, jelentések készítése
- A SOX rendszerrel kapcsolatos feladatok koordinálása
- Együttműködés a Kelet-európai Régió és a nemzetközi cégcsoport kockázatkezelési csapatával

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (közgazdasági és/vagy pénzügyi)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kiváló kapcsolatteremtő és kooperációs készség
- Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Előny

- 2-3 éves tapasztalat a működési kockázatkezelés területén
- Biztosítónál szerzett tapasztalat vagy auditori gyakorlat pénzügyi területen
- Pénzügyi szolgáltatások (elsősorban biztosítás) folyamataihoz kapcsolódó rendszerszemlélet
- Nyitottság a biztosítói pénzügyi folyamatait leíró matematikai modellek iránt

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió