www.cvonline.hu

Működési kockázatkezelési munkatárs

  • A hirdetés 842 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba

MŰKÖDÉSI KOCKÁZATKEZELÉSI MUNKATÁRS

Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • a működési kockázatkezelés felelőseként a működési kockázati események azonosítása;
  • a működési kockázati veszteségadatok gyűjtésének irányítása, összefogása a bankcsoporton belül;
  • működési kockázati önértékelések, scenárió elemzések koordinálása;
  • működési kockázati összefoglaló elemzések készítése;
  • a Működési Kockázatkezelési Bizottság működésével kapcsolatos feladatok ellátása.

Az ideális jelölt:

  • pénzügyi szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik;
  • angol nyelvtudása középfokú;
  • gyakorlott számítógép felhasználó (Excel, Word, Power Point);
  • kiváló elemző- és szervezőképességgel bír;
  • önállóság, alaposság, jó kommunikáció, precizitás jellemzi.

Előnyt jelent:

  • banki működési kockázatkezelői gyakorlat;
  • az AMA alkalmazása során nyert tapasztalat.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol