www.cvonline.hu

Működési kockázatkezelési és elemzési munkatárs

  • A hirdetés 748 napja lejárt

Az OTP Bank

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Részvétel működési kockázatkezelési rendszer fejlesztésében
  • Működési kockázati elemzések, riportok készítése, adatbázisok kezelése
  • Kockázatértékelő workshopok lebonyolítása
  • Részvétel a tőkeszámítási modell fejlesztésében
  • A leánybankok hasonló tevékenységeinek irányítása, fejlesztése, napi kapcsolattartás a külföldi társterületekkel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi / informatikai / matematikai iskolai végzettség
  • Szakmai középfokú angol nyelvismeret
  • Magas szintű elemzői és problémamegoldó készség
  • Kommunikációs készség és együttműködési képesség
  • Prezentációs készség

Előnyt jelent:

  • Releváns területen szerzett munkatapasztalat
  • Közép-kelet-európai nyelv(ek) ismerete

Jelentkezési határidő: 2014. december 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő