www.cvonline.hu

Működési folyamatok optimalizálásáért felelős munkatárs

  • A hirdetés 934 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

Működési folyamatok optimalizálásáért felelős munkatársat

keresünk.

Feladatok:

  • Folyamatok fejlesztésével kapcsolatos komplex gondolkodásmód,
  • a működési hatékonyság érdekében történő fejlesztési lehetőségek feltárása, munkacsoportok irányítása és menedzselése, eredmények monitorozása, megelőző helyesbítő akciók meghatározása,
  • Képzések tartása (LEAN alapok, OEE, SMED, OPE, 5s, Teljesítmény menedzsment),
  • Probléma megoldási események vezetése, koordinálása.

Elvárás:

  • gazdasági, műszaki vagy természettudományos diploma (közgazdász, logisztikus, gyógyszerész, vegyész, műszaki menedzser, biomérnök)
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • nyitottság a változásra, tanulásra
  • Lean tapasztalat vagy Lean végzettség

Előny:

  • gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal és rugalmas munkaidővel támogatja a feladat ellátását.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol