www.cvonline.hu

Működés támogatás szakértő

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

FELHÍVÁS

MOL-csoport / MOL Plc.

Beszerzés MOL szervezeti egysége munkatársat keres a következő munkakörbe:

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakör célja:

A Beszerzés MOL vezető széles körű szakmai támogatása, nagyfelelőséggel járó és bizalmas természetű feladatok ellátása.

Feladatok:

  • Közreműködik a stratégiák, politikák megtervezésében, a beszerzés MOL üzleti beszámolóinak, üzleti tervének elkészítésében. Valamint döntés előkészítő anyagokat, elemzéseket készít.
  • Üzleti és működési folyamatokkal kapcsolatos információkat gyűjt a beszerzés MOL működése során, az információkat strukturálja, feldolgozza és javaslatot tesz.
  • A beszerzés MOL szervezeteinek értékelésének, beszámoltatásának koordinálása.
  • A beszerzés MOL kiemelt projektekben való részvétel, egyes folyamatok önálló koordinálása és vezetése. A projektek előrehaladásának követése.
  • Közreműködik a belső hatékonyság fejlesztésében a beszerzés MOL szervezetek vezetőivel együttműködve. Javaslatokat dolgoz ki a hatékony üzleti működés érdekében, új folyamatok bevezetését és megvalósítását készíti elő.
  • A beszerzés MOL vezető által kiadott feladatok és határidők követése és teljesítésének ellenőrzése.
  • Együttműködik, és a beszerzés MOL szervezetet képviseli más szervezetek folyamataiban és működésében, belső ügyfelekkel kapcsolatot tart.

Követelmények:

  • felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség;
  • nagyvállalati környezetben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat;
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás;
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete;
  • lényeglátó, strukturált gondolkodás;
  • érdekellentétek kezelése, megoldása.

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi linken.

Jelentkezési határidő: 2014.09.04..

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol