www.cvonline.hu

Műholdas szerelő

  • A hirdetés 365 napja lejárt

Munkakör, feladatok, elvárások:

10 éve működő, stabil háttérrel rendelkező cég keres műholdas antennák beüzemelésére, szerelői alapokkal rendelkező munkatársat.

Feladat:

  • műholdas antennák beszerelése/beüzemelése
  • telefonon történő adategyeztetés
  • adminisztratív munka, munkakörhöz kapcsolódóan
  • céges autó vezetése

Elvárás:

  • B kategóriás jogosítvány (minimum 2 éves vezetői rutin)
  • érettségi vagy szakmunkás végzettség

Munkavégzés helye: beüzemelési címektől függően változó
Munkaidő: teljes
Fizetés: átlag feletti

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti email címen lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő