www.cvonline.hu

Műhelyvezető

  • A hirdetés 667 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Kereskedelemmel és szervizeléssel foglalkozó Partnerünk világvezető az anyagmozgatási eszközök területén. Megbízásukból keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Szervizfolyamatok koordinálása;
Technikusok irányítása (4-5 fő);
Munkaszervezési feladatok;
Szervizeléssel kapcsolatos adminisztráció, ellenőrzés.

Követelmények:

Minimum technikusi, vagy műszaki végzettség (elsősorban villamos)
Elektromosságban, vezérléstechnikában való jártasság
Vezetői tapasztalat

Előny:

Belsőégésű motorok, illetve hidraulikai rendszerekben való jártasság
Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil, nemzetközi hátterű cég
Hosszútávú munkalehetőség
Kiváló csapat
Motiváló bérezés

Ideális pályázó:

Kiváló szervezőkészséggel rendelkezik
Irányító személyiség, de csapatban is jól működik