www.cvonline.hu

Műhelyvezető

Régió:

Fejér

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 934060
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal székesfehérvári partnerünk részére keresünk Műhelyvezető munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Acélmegmunkálással foglalkozó üzem teljes körű vezetése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal
  • Műszaki előkészítésben való részvétel
  • Gyártási tevékenység szervezése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Precizitás, önállóság
  • Proaktivitás

Jelentkezését a Link megjelenítése oldalán várjuk a pozíció megjelölésével. Kérjük, hogy kiemelt figyelmet fordítson önéletrajza feltöltésére, és fizetési igénye megjelölésére.