www.cvonline.hu
Műhelyvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Pest
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.05.12.
Hirdetés azonosító: 928310
lejárt

Targoncák és raktárrendszerek karbantartásával foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársat biatorbágyi munkavégzési hellyel, azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Feladatok kiosztása a műhelyben dolgozó technikusok számára,
  • Feladatok priorizálása,
  • Elvégzett munka minőségének ellenőrzése,
  • Raktáros munkájának irányítása,
  • Műhely és raktár teljeskörű felügyelete
  • Angol vagy német nyelv ismerete előnyt jelent

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség - autószerelői vagy autóvillamossági szerelői végzettség előny,
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Jó szervező képesség,
  • Határozott, karizmatikus személyiség,
  • Alaposság, igényesség

Amit nyújtunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Nagyfokú önállóság,
  • Versenyképes juttatási rendszer

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Biatorbágy,
  • Kezdés: azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.