www.cvonline.hu

MŰHELYVEZETŐ (CSOPORTVEZETŐ) (7025)

  • A hirdetés 790 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. győri megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Műhelyvezető
(csoportvezető)

Elvárások:
•fémforgácsolás (eszterga, marás, köszörülés) területén szerzett releváns tapasztalat
•gépésztechnikusi végzettség
•CNC programozási, anyagszerkezeti, mechanikus ismeretek
•műszaki rajzok készítésében és értelmezésében való jártasság

Feladatok:
•aktív részvétel a telephelyen végezendő műhelymunkában és a termelési folyamatokban,
•műhelyben dolgozó munkatársak szakmai irányítása (7-8 fő)
•a termelés folyamatos biztosítása
•termékek minőségének ellenőrzése
•gyártástechnológiák kialakítása és fejlesztése
•gépek, szerszámok karbantartásának kialakítása és felügyelete
•szoros együttműködés a beszerzéssel

Előny:
•német, illetve angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: hétfőtől péntekig 06:00-tól 14:00-ig

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 00 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857