www.cvonline.hu

Műhelyes

  • A hirdetés 411 napja lejárt

Társaságunk IX. kerületi telephelyére keresünk

Műhelyes

munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Raktárosként szerzett tapasztalat előny
  • Látszerész vagy Optikai üvegcsiszoló végzettség

Amit kínálunk:

  • szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre „Műhelyes” jeligére.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő