www.cvonline.hu
VT Plastic Gyártó Kft.
Műanyagüzemi gyártástámogató mérnök

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon
nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari
szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába
foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.
Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el pályázatát!

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely egyre inkább bekapcsolódik az autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyag alkatrészek gyártásába.  Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.

Hirdetésünkkel

munkatársat keresünk

Feladatkör

  • próbaüzemben, tesztelésben, projektfeladatok megvalósításában, a termelés során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • műanyag fröccsöntési dokumentációk kidolgozása, karbantartása
  • fröccsöntési technológiák fejlesztése, a fröccsöntő üzem technológiai irányítása
  • technológiai fegyelem, a munkaterületen megvalósuló folyamatok, tevékenységek ellenőrzése, felügyelete.

Számunkra a megfelelő jelölt rendelkezi az alábbi képességekkel, készségekkel

  • felsőfokú műanyagipari, vagy gépész műszaki végzettség
  • felhasználószintű számítógépes ismeret
  • önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség,
  • dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

A munkakör betöltésénél előnyt jelent

  • autóipari követelmények ismerete
  • termelési tapasztalat
  • műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat,
  • mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • biztos, stabil angol nyelvtudással

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát (munkakör megjelölésével) az alábbi e-mail  címre várjuk.

VT Plastic Gyártó Kft. HR osztály
8000 Székesfehérvár, Berényi u. 72-100.

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Fejér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő