www.cvonline.hu

Műanyagüzemi gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 636 napja lejárt

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely egyre inkább bekapcsolódik az autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyag alkatrészek gyártásába.  Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.

Hirdetésünkkel

munkatársat keresünk

Feladatkör

  • próbaüzemben, tesztelésben, projektfeladatok megvalósításában, a termelés során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • műanyag fröccsöntési dokumentációk kidolgozása, karbantartása
  • fröccsöntési technológiák fejlesztése, a fröccsöntő üzem technológiai irányítása
  • technológiai fegyelem, a munkaterületen megvalósuló folyamatok, tevékenységek ellenőrzése, felügyelete.

Számunkra a megfelelő jelölt rendelkezi az alábbi képességekkel, készségekkel

  • felsőfokú műanyagipari, vagy gépész műszaki végzettség
  • felhasználószintű számítógépes ismeret
  • önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség,
  • dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

A munkakör betöltésénél előnyt jelent

  • autóipari követelmények ismerete
  • termelési tapasztalat
  • műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat,
  • mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • biztos, stabil angol nyelvtudással

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát (munkakör megjelölésével) az alábbi e-mail  címre várjuk.

VT Plastic Gyártó Kft. HR osztály
8000 Székesfehérvár, Berényi u. 72-100.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő