www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1085889

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MŰANYAGIPARI VEZETŐ (AJ 1252)

Feladatok:
  • Termelési tervhez tartozó gyártási megbízások teljesítése együttműködve a diszpozícióval, a kitűzött határidők, valamint minőségi és mennyiségi követelmények betartása mellett.
  • A termelési folyamatok irányítása, felügyelete, koordinálása, ellenőrzése és folyamatos optimalizálása, a központi célkitűzéseknek megfelelően.
  • Minőségi eltéréseknél illetve magas selejtarány esetén a hiba ok megállapítása azonnali és javító intézkedések bevezetése, eredményesség igazolása
  • Termelés során felmerülő akadályok, problémák elhárítása, együttműködve a javításért felelős társrészlegekkel, kiemelten a karbantartással és a szerszámüzemmel
  • A beosztott munkatársak szakmai felügyelete, munkájuk koordinálása, folyamatos oktatásuk megszervezése, az üzemi folyamatok operatív irányítása
  • A költséghely felkészítése a minőségügyi, munkavédelmi és környezetvédelmi auditokra
  • Aktív részvétel a gyártásbővítésben, termék áttelepítésekben, gépek és perifériák bővítésében, együttműködve az anyavállalattal.

Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség, (műanyagos végzettség előny)
  • Műanyag-fröccsöntésben szerzett legalább 5 év tapasztalat,
  • Legalább 3 éves gyártásvezetésben szerzett tapasztalat,
  • Kommunikáció szintű német nyelvtudás írásban és szóban.

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete, M0/Dél

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest