www.cvonline.hu

Műanyagipari technológus mérnök

  • A hirdetés 1062 napja lejárt

Megbízónk globális piacvezető járműipari beszállító. Munkafolyamatai az üzleti kiválóságra törekvő, folyamatos és magas színvonalú minőségbiztosításra alapozódnak. Működése során nemcsak a környezet megóvására törekszik, de vevőinek is környezetbarát megoldásokat kínál.

Cél: A beszállítók auditálásával és fejlesztésével kapcsolatos feladatok elvégzése.

Fő feladatok:

  • Beszállítói bázis eredmények rendszeres monitorozása és az esetleges kockázatok jelzése a felettes felé;
  • A beszállított alkatrészek hibáinak kommunikálása a beszállítók felé, illetve a reklamációkra adott hatékony hibaok-elemzések, illetve javító- és megelőző intézkedések biztosítása;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a szállítókkal a beszállított termékek minőségének folyamatos javítása céljából;
  • Beszállítói követelmények és minőségmutatók kommunikálása a szállítók felé, teljesítményük mérése;
  • A beszállítók minőségbiztosítási rendszerének értékelése;
  • Beszállítói minőségrendszer, gyártási, folyamat és termékauditok levezetése, illetve támogatása;
  • Együttműködés a minőségbiztosítási, beszerzési, termékfejlesztési és logisztikai szervezetekkel a nem megfelelő termékek kezelésével kapcsolatban.

Követelmények:

  • Műanyagipari technológus végzettség;
  • Több éves műanyagipari tapasztalat;
  • Megbízható angol nyelvismeret szóban és írásban;
  • MS Office ismeretek (Word, Excel, Ppt, Outlook);

Előny:

  • Minőségbiztosítási folyamatok ismerete;
  • Auditori tapasztalatok;
  • Német nyelvtudás

Személyi elvárások:

  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Rugalmasság és utazási hajlandóság;
  • Határozott fellépés;

Amit nyújtunk:

  • Piaci átlagot meghaladó fizetés;
  • Versenyképes béren kívüli juttatások;
  • Kreatív munka egy lendületes csapatban;
  • Multinacionális környezet;
  • Alkalmazotti státusz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el angol ill. magyar nyelvű önéletrajzait a lenti címre "cvonline – Műanyagipari technológus mérnök" tárgy megjelöléssel, vagy regisztráljon honlapunkon (banyaiconsulting.hu), töltse fel az említett önéletrajzokat, majd Állásajánlatok oldalunkon adja le jelentkezését a pozícióra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő