www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.01.19.
Hirdetés azonosító: 1085887

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MŰANYAGIPARI TECHNOLÓGUS (AJ-1291)

Feladatok:
  • Gyártási megbízások napi szintű tervezése, a diszpozícióval egyeztetésben
  • Munkaterületek optimalizálása és a munkafolyamatok napi ellenőrzése, továbbá a költséghely területén a rend és a tisztaság fenntartása
  • A gépbeállítók munkájának felügyelete, alkalmankénti ellenőrzése
  • A minőség ellenőrző lapok kiadása a beállítóknak valamint a kitöltött adatok felülvizsgálata és továbbítása a minőségbiztosításnak
  • Közreműködés a gépbeállítók és gépkezelők folyamatos oktatásában.
  • Újtermékek bevezetésének és termékváltoztatásoknak a lekövetése a gyártásban, ide értve a szerszámpróbákat, az elsőmintáztatást, a folyamatok dokumentálását
  • Minőség eltéréseknél illetve magas selejtarány esetén közreműködés a hiba okok megállapításában és javaslattétel az intézkedésekre
  • A gyártásban lévő rajzok érvényességének aktualizálása, folyamatos szakmai egyeztetés a termékfejlesztéssel, szerszámüzemmel, munka-előkészítéssel, beszerzéssel.
  • Napi operatív feladatok megbeszélése a műszakvezetőkkel ill. dolgozókkal

Elvárások:
  • Középfokú műszaki/technológusi végzettség, (műanyagos vagy mérnöki végzettség előny)
  • Műanyag-fröccsöntésben szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • Kommunikáció szintű német nyelvtudás előny,
  • Rugalmasság, csapatszellem, elkötelezettség és vállalati gondolkodás

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete, M0/Dél

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest