www.cvonline.hu

MŰANYAGIPARI SZAKMÉRNÖK (extrudálási tapasztalattal)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 842054

Link megjelenítéseimages/editor/1290448473.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk - multinacionális gyártó vállalat - számára a bővülő gyártáshoz, új termékvonalak sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Műanyagipari – elsősorban extrudálási - folyamatok tervezése, technológia kidolgozása, gyártási elrendezések kialakítása
  • A folyamatok felügyelete, gyártási dokumentumok kidolgozása, felülvizsgálata
  • A gyártósor mérnöki támogatása, gyártási problémák megoldása, gyártási folyamatok jobbítása
  • A reklamációk kiküszöbölése
  • Kapcsolattartás a szerszámgyártókkal, szerszámok beállításának és gépek üzembe helyezésének támogatása
  • Együttműködés a minőségbiztosítással, kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség, ideálisan gépész- vagy vegyészmérnöki diploma, polimer technológia szakirány
  • Német nyelvtudás elengedhetetlen
  • Minimum 3 év – preferáltan műanyagipari termeléstámogatás, termelésvezetés-, területen szerzett jártasság
  • Utazási hajlandóság – a szakmai betanulás külföldön történik
  • SAP és MSOffice felhasználói szintű ismerete
  • Műanyagipari szerszámok és gépek alapos ismerete
  • Mérnöki rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

ELŐNYT JELENT

  • Angol nyelvtudás
  • Projekt-, és lean-menedzsment tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely
  • Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal
  • Versenyképes jövedelem, az utazási költség térítése
  • Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Moson-Sopron megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰANYAGIPARI SZAKMÉRNÖK (extrudálási tapasztalattal), Győr-Moson-Sopron megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése