www.cvonline.hu

MŰANYAGIPARI PROJEKTMÉRNÖK

  • A hirdetés 1388 napja lejárt

 Folyamatosan fejlődő győri műanyagipari gyártó cégünk

 kollégát keres.

Feladatok:

  • műanyagipari projektek levezénylése
  • kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal
  • árajánlatok, előkalkulációk készítése
  • a projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése
  • határidők és költségvetés folyamatos figyelése, optimalizálása
  • a gyártáshoz szükséges eszközök, gépek és berendezések beszerzésében való közreműködés
  • az új termékek bevezetésének koordinálása, együttműködés a külső projektvezetőkkel
  • folyamat- és termék FMEA tervek elkészítése
  • projekt team tagok projekttel kapcsolatos munkájának koordinálása
  • szerződések előkészítésében való aktív részvétel
  • a szériagyártásban felmerülő változtatások jóváhagyása, bevezetésének nyomon követése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki, lehetőleg műanyagipari végzettség
  • műanyagipari gyártó cégnél minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • projektvezetési gyakorlat
  • német nyelv tárgyalási szintű ismerete a napi munkavégzéshez elengedhetetlen feltétel
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • műanyagipari fröccsöntő szerszámok és készülékek felépítésének ismerete
  • alapos ISO TS 16949 minőségirányítási rendszer ismeret

Előnyt jelentenek:

  • angol nyelvtudás
  • NX 7.5  tervezőprogram felhasználói szintű ismerete
  • fröccsöntő szerszámok és készülékek tervezésében, gyártásában szerzett tapasztalatok
  • REFA és/vagy Lean Production alapismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • külföldi betanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Győri Ipari Park

Belépés dátuma: azonnal lehetséges

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő