www.cvonline.hu

Műanyagipari projektmérnök

  • A hirdetés 248 napja lejárt

A Stabil Produkt Kft. a német Stabil-Group vállalatcsoport tagjaként a 1999-ben kezdte meg működését Magyarországon. A legmodernebb gyártási technológiákat meghonosítva, illetve saját fejlesztései révén mára, a cégcsoport többi szereplőjével együtt, a világ vezető autógyárainak beszállítójává vált. Töretlenül hiszünk abban, hogy az eddig elért sikereink alapja és a további fejlődés záloga is a folyamatos fejlődés és a kimagaslóan magas minőség. Dinamikus bővülő csapatunkba keresünk kvalifikált, műanyagipari projektmérnök munkatársat, a felfutóban lévő műanyagipari termelési águnk koordinálási feladatainak betöltésére.

Főbb feladatok, tevékenységek:

  • Műanyag alkatrészek gyártásának beindítása
  • Műszaki rajzok elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Szerszámfejlesztési projektekben való részvétel
  • Együttműködés az anyacéggel, illetve a beszállítókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (pl.: gépészmérnöki, műanyagipari) végzettség
  • Legalább 1-2 éves gyártó cégnél szerzett tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Továbbképzési hajlandóság
  • Utazási hajlandóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Arburg fröccsöntő gépek ismerete
  • Alapfokú hidraulikus és pneumatikus ismeretek
  • CAD/CAM/ProE/Solid Edge, Works, vagy bármely 3D rajzoló program ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • Lean, Kaizen ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes havi alapbér
  • Széleskörű kafetéria rendszer
  • Negyedéves prémiumok
  • 13 – 14. havi bér
  • Bejárási támogatás

A munkavégzés helye:

  • Pécel, 2119 Pesti út 78. (Közvetlen az M0 mellett)

A fényképes önéletrajzokat, a bérigény megjelölésével, email-ben várjuk. Az önéletrajzában kérjük mindenképpen térjen ki az eddigi munkahelyek feltüntetésén túl a megszerzett gyakorlati tapasztalatokra, a végzett tevékenység és az elért eredmények leírására is!

Helyek Pécel (Pécel, Pesti út 78, 2119 Magyarország)
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német