www.cvonline.hu

MŰANYAGIPARI PROJEKT MÉRNÖK

  • A hirdetés 259 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő győri műanyagipari gyártó cégünk

kollégát keres.

Feladatok:

  • műanyagipari projektek teljes körű levezénylése (fröccsöntés és összeszerelés)
  • árajánlatok, előkalkulációk készítése
  • a projektdokumentáció elkészítése és aktualizálása
  • határidők és költségvetés folyamatos figyelése, optimalizálása
  • a szériagyártáshoz szükséges eszközök, gépek és berendezések beszerzésében való közreműködés
  • az új termékek bevezetésének koordinálása, együttműködés a külső projektvezetőkkel
  • folyamat- és termék FMEA tervek elkészítése
  • projekt team tagok projekttel kapcsolatos munkájának koordinálása
  • szerződések előkészítésében való aktív részvétel
  • a szériagyártásban felmerülő változtatások jóváhagyása, bevezetésének nyomon követése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki, lehetőleg műanyagipari végzettség
  • műanyagipari gyártó cégnél min. 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • projektvezetési gyakorlat
  • német nyelv tárgyalási szintű ismerete a napi munkavégzéshez elengedhetetlen feltétel
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • műanyagipari fröccsöntő szerszámok és készülékek felépítésének ismerete
  • alapos ISO TS 16949 minőségirányítási rendszer ismeret

Előnyt jelentenek:

  • angol nyelvtudás
  • fröccsöntő szerszámok és készülékek tervezésében, gyártásában szerzett tapasztalatok
  • REFA és Lean Production alapismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • többhónapos külföldi betanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Győri Ipari Park

Belépés dátuma: azonnal lehetséges

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy magyar és német nyelvű, szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő