www.cvonline.hu

MŰANYAGIPARI MÉRNÖK

  • A hirdetés 585 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, Budapesti székhelyű autóipari beszállító cég keres TOLNAI telephelyére munkatársakat az alábbi pozícióra:

Megbízónk - multinacionális gyártó vállalat - számára a bővülő gyártáshoz munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Fröccsüzemi dolgozók szakmai irányítása, feladataik koordinálása
  • Technológiai folyamatok fejlesztése
  • Szakmai oktatások megszervezése, eredményességük nyomon követése
  • Technológiai fejlesztéssel kapcsolatos megrendelések nyomon követése
  • Vevői reklamációk kezelésében való közreműködés
  • Ciklusidő csökkentés (folyamatstabilitás biztosítása, automatizálásokra való javaslattétel)
  • Termeléstámogatási rendszer folyamatok fejlesztése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves műanyagipari tapasztalat ebből legalább 1 év autóipari gyártásban
  • Fröccsöntési technológia alapos ismerete főleg nagyméretű, műszaki műanyag termékek fröccsöntése terén
  • Vezetői tapasztalat

ELŐNYT JELENT:

  • Műanyagipari mérnök végzettség
  • Alap szintű angol vagy német nyelvtudás

 AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT:

  • Versenyképes fizetés
  • Albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Tolna
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő