www.cvonline.hu

Műanyagipari mérnök

  • A hirdetés 891 napja lejárt

Megbízónk a fröccsöntött műanyag alkatrészek gyártásához használt szerszámok egyik vezető fejlesztője és gyártója Európában. Ügyfeleik közé tartoznak többek között autóipari, valamint élelmiszer- és csomagolóipari vállalatok.

munkakörbe keresünk új munkatársat fiatal csapatukba.

Feladatok

Műanyagipari mérnökként a fejlesztő és konstruktőrcsapat támogatása a fő feladat, valamint olyan projektek vezetése, amelyek a teljesítőképességük növeléséhez hozzájárulnak. Ide tartoznak többek között:

  • Mold-flow elemzések végrehajtása és elemzése,
  • fejlesztési és szerszámpróba projektek levezetése, elemzése, az eredmények dokumentálása,
  • tervezés, kalkuláció és ajánlatkészítés projektmunkában,
  • információáramlás koordinálása a szerszámüzem és a gyártás között,
  • a műanyag alapanyag témakörrel kapcsolatosan kontaktszemély a cég részlegei számára.

Elvárások

  • Műanyagipari szakmérnök vagy gépészmérnök végzettség,
  • legalább 2 év műanyagipari, fröccsöntés területen szerzett szakmai tapasztalat hasonló funkcióban,
  • jó műszaki érzék, elemző készség, valamint célorientált munkamódszer,
  • magabiztos német vagy angol nyelvtudás,
  • szervezőkészség, új dolgok elsajátítására vonatkozó nyitottság.

Amit kínálunk

  • Modern munkahely, kellemes munkakörülmények,
  • versenyképes fizetés,
  • sikeres vállalat biztos nemzetközi háttérrel.

Munkavégzés helye: Budapest, XXI.

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol