www.cvonline.hu

MŰANYAGIPARI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 897946

Megbízónk - multinacionális gyártó vállalat - számára a bővülő gyártáshoz munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Fröccsüzemi technológusok szakmai irányítása, feladataik koordinálása
  • Technológiai folyamatok fejlesztése
  • Szakmai oktatások megszervezése, eredményességük nyomon követése
  • Technológiai fejlesztéssel kapcsolatos megrendelések nyomon követése
  • Vevői reklamációk kezelésében való közreműködés
  • Ciklusidő csökkentés (folyamatstabilitás biztosítása, automatizálásokra való javaslattétel)
  • Termeléstámogatási rendszer folyamatok fejlesztése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 5 éves műanyagipari tapasztalat ebből legalább 3 év autóipari gyártásban
  • Fröccsöntési technológia alapos ismerete
  • Magabiztos, társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat

ELŐNYT JELENT

  • Műanyagipar mérnök végzettség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • Albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye