www.cvonline.hu

MŰANYAGIPARI MÉRNÖK / ÉSZAK MAGYARORSZÁG

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 778428
lejárt

  Ügyfelünk egy multinacionális, több ezer főt foglalkoztató gyártó cégcsoport egyik magyarországi leányvállalata.
A vállalatcsoport az egyik legnagyobb a világon, több szegmensben is képviseltetik magukat színvonalas termékeikkel, innovatív megoldásaikkal, jó hírnevükkel.

Csapatukba most kimondottan MŰANYAGIPARI tapasztalattal rendelkező mérnök szakember személyében keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰANYAGIPARI MÉRNÖK / Észak- Magyarország területére

Karrierszempontból egy igazán kiváló lehetőségről van szó! A szakmai fejlődés adott, a vállalatcsoporton belüli lehetőség, hogy több pozícióban is kipróbálja magát a szakember, lehetővé teszik egy szakmailag elismert és változatos karrier megalapozását és megvalósítását!

Feladatok:

  • A fő feladat: a technológia működésben tartása a fröccsöntő üzemben, a szükséges változtatások végrehajtása, a technológia fejlesztése.
  • Az új termékek vagy új gyártási pozíciók gyártási folyamatainak továbbfejlesztése, az üzem területén folyó gyártás dokumentálása
  • Kimondottan a fröccsöntési technológia nyomon követése, a hibák azonnali korrigálása
  • Rendszeres riportok készítése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség, diploma
  • Legalább 1-2 éves kimondottan MŰANYAGIPARBAN szerzett tapasztalat, akár szakmai gyakorlat
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Lendületes, lelkes hozzáállás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria, bejárástámogatás
  • Éves bónuszok
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műanyagipar/Fröccsöntés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vegyészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Miskolc környéke (a pontos helyszín interjú során kerül megadásra)
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai fényképes magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió