www.cvonline.hu

Műanyagipari mérnök (csoportvezető)

  • A hirdetés 901 napja lejárt

Nemzetközi hátterű partnercégünk megbízásából keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Műanyagipari mérnök

(csoportvezető)

A leendő munkatárs feladatai:

  • Fröccsüzemi technológusok szakmai irányítása, feladataik koordinálása;
  • Technológiai folyamatok fejlesztése;
  • Szakmai oktatások megszervezése, eredményességük nyomon követése;
  • Technológiai fejlesztéssel kapcsolatos megrendelések nyomon követése;
  • Vevői reklamációk kezelésében való közreműködés;
  • Ciklusidő csökkentés (folyamatstabilitás biztosítása, automatizálásokra való javaslattétel);
  • Termeléstámogatási rendszer folyamatok fejlesztése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • 5 éves műanyagipari tapasztalat ebből legalább 3 éves autóipari gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Fröccsöntési technológia alapos ismerete;
  • Magabiztos, társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás;
  • Vezetői tapasztalat.

Előny:

  • Műanyagipar mérnök végzettség.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével az alábbi email címre küldje.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol