www.cvonline.hu

Műanyagipari mérnök /csoportvezető/

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, gépek és rendszerek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleink különböző iparágakban nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok.

A PAYER Csoport ajkai telephelyén egy komplex gyáregységen belül megtalálható a termék előállítási folyamat legtöbb lépése, mint például szerszámgyártás, fröccsöntés, összeszerelés. A jelenleg közel 500 főt foglalkoztató ajkai vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Műanyagipari mérnök

/csoportvezető/

Feladatok:

  • Fröccsüzemi technológusok szakmai irányítása, feladataik koordinálása
  • Technológiai folyamatok fejlesztése
  • Szakmai oktatások megszervezése, eredményességük nyomon követése
  • Technológiai fejlesztéssel kapcsolatos megrendelések nyomon követése
  • Vevői reklamációk kezelésében való közreműködés
  • Ciklusidő csökkentés (folyamatstabilitás biztosítása, automatizálásokra való javaslattétel)
  • Termeléstámogatási rendszer folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • 5 éves műanyagipari tapasztalat ebből legalább 3 éves autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • fröccsöntési technológia alapos ismerete
  • magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • vezetői tapasztalat

Előny:

  • műanyagipar mérnök végzettség

Amit a munkakör betöltése esetén kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:  Ajka - Veszprém megye

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű

önéletrajzát a megadott

e-mail címre, feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót.