www.cvonline.hu
Műanyagipari folyamatmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.11.15.
Hirdetés azonosító: 747248
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Külföldi tulajdonú autóipari beszállító partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰANYAGIPARI FOLYAMATMÉRNÖK

Feladatok:

- A fröccsöntő terület szakmai támogatása.
- A berendezések karbantartási terveinek karbantartása
- A berendezések karbantartási dokumentációinak ellenőrzése
- A gyártás műveleti és munkautasítások elkészítése, felülvizsgálata és karbantartása
- A gyártó berendezések karbantartási utasításainak követése
- A gépkarbantartáshoz szükséges pótalkatrészek készleteinek követése és szinten tartása
- A gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése, nyilvántartása, szükség esetén javíttatása.
- A fröccsöntő területén a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
- A területi művezető támogatása, a gyártási terv követésének érdekében.
- Közreműködni a területen zajló minőségügyi, műszaki, és egyéb tevékenységekben és szükség esetén a dokumentációk elkészítése.
- Minőségileg tökéletes termékek előállításának érdekében az egyes szerszám- és gépbeállítások elvégzése.
- Az új és régi fröccsöntő szerszámok beállítási paramétereinek felvétele és dokumentálása.
- A területen található gyártáshoz szükséges műszaki berendezések beállítása.
- A területi dolgozók oktatásában és tesztelésében való részvétel
- A terület folyamatos fejlesztése.
- A gépek napi ellenőrzése a folyamatos gyártás fenntarthatóságának érdekében.
- A termelés folyamatos figyelemmel kísérése és szükség esetén beavatkozni.
- Gépbeállító hiányában a szerszámok beállítása és a gyártás folyamatosságának biztosítása.

Követelmények
- Szakirányú felsőfokú mérnöki végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves taapsztalat
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás