www.cvonline.hu

MŰANYAGIPARI ÉRTÉKESÍTŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 587 napja lejárt

Partnerünk francia tulajdonú multinacionális műanyagipari vállalat. Az elmúlt 50 évben Franciaországban, Németországban, Lengyelországban, Szlovákiában, Észak-Afrikában és Magyarországban hoztak létre üzemeket, ahol több iparág részére gyártanak termékeket így az autóiparba, elektronikaiparba, építőiparba. Termékeik megtalálhatóak repülőgépeken, háztartásokban, orvosi eszközökben, sporteszközökben, egyaránt. Jelenleg a magyarországi üzemük részére keresünk értékesítési feladatokat ellátó kollégát.

feladatok:

►    Kereskedelmi kapcsolatok ápolása a már meglévő vevőkkel

►    Partnerkör kibővítése, új ügyfelek akvirálása

►    Új piaci lehetőségek felkutatása főként Magyarországon, később Szlovákia és Lengyelország területén

►    A csoport már meglévő és új technológiáinak értékesítése

►    Árak kezelése, árajánlatok, kalkulációk készítése

►    Szoros együttműködés a projekt csapattal, az anyavállalattal és a termelés vezetőjével

elvárások:

►    Felsőfokú végzettség (előny a műanyagipari tanulmányok megléte)

►    Műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat, lehetőleg műanyagipari (fröccsöntési), autóipari területen

►    Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

►    Hőre lágyuló és hőre keményedő technológiák ismerete

►    Képesség az önálló és csapatban történő hatékony munkavégzésre

►    Jó kommunikációs és tárgyalási készség

►    Kiváló alkalmazkodó készség

►    Nyitottság a sok utazásra

Amit kínál:

►    Multinacionális vállalati környezet

►    Versenyképes bérezés

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő