www.cvonline.hu

MŰANYAGIPARI CSOPORTVEZETŐ (Fröccsöntés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 867699

Link megjelenítéseimages/editor/1364472094.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk - multinacionális gyártó vállalat - számára a bővülő gyártáshoz munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Fröccsüzemi technológusok szakmai irányítása, feladataik koordinálása
  • Technológiai folyamatok fejlesztése
  • Szakmai oktatások megszervezése, eredményességük nyomon követése
  • Technológiai fejlesztéssel kapcsolatos megrendelések nyomon követése
  • Vevői reklamációk kezelésében való közreműködés
  • Ciklusidő csökkentés (folyamatstabilitás biztosítása, automatizálásokra való javaslattétel)
  • Termeléstámogatási rendszer folyamatok fejlesztése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 5 éves műanyagipari tapasztalat ebből legalább 3 éves autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Fröccsöntési technológia alapos ismerete
  • Magabiztos, társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat

ELŐNYT JELENT

  • Műanyagipar mérnök végzettség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • Albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰANYAGIPARI CSOPORTVEZETŐ (Fröccsöntés), Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése