www.cvonline.hu

MŰANYAGIPARBAN JÁRTAS SZAKEMBEREK

  • A hirdetés 315 napja lejárt

MŰANYAGIPARBAN JÁRTAS SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

A cég villamos munkavédelmi eszközök gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival foglalkozik. A társaságunknál gyártott eszközök pultrudált és fröccsöntött alkatrészeinél, a technológiai folyamatok kialakítására illetve fejlesztésére keresünk munkatársat.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Pultruziós és fröccsöntési technológia alapos ismerete
  • Szerszám konstrukció kialakításban való aktív részvétel
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki csapatban és önállóan is képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol,német, illetve egyéb nyelvtudás ismerete
  • K+F munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el az alábbi e-mail címre!
Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Műanyagiparban jártas szakember" pozíció megnevezését!
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016.05.15.

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő