www.cvonline.hu

Műanyaggyártó gépkezelő

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1050154

Közép-kelet-európai vezető PVC feldolgozó vállalata munkatársat keres munkakör betöltésére.
Feladatok:

  • Alapanyag előállítása automatizált rendszeren,
  • Fóliafúvó gépek kezelése, beállítása,
  • Gyártási folyamat felügyelete.
  • Termékellenőrzés, minősítés,
  • Legyártott fóliák kiszerelése.

Elvárások:
  • Műszaki irányultságú személyiség vagy
  • Szakmunkás / szakközépiskolai végzettség (lakatos, gépész, autószerelő, villamos berendezés szerelő, műanyag feldolgozó végzettség előny),
  • Legalább átlagos fizikai kondíció ( kar, váll, derék áll időszakos terhelés alatt),
  • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal, a műszakvezetővel és az üzemvezetővel
  • Körültekintő munkavégzés
  • 4 műszakos folyamatos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Versenyképes, megyei átlagot meghaladó jövedelem
  • Vállalati család- és lakástámogatási rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria-rendszer
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú együttműködés

Előnyök:
  • Műanyagipari gyártó tapasztalat
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Miskolc, Sajószentpéter, Kazincbarcika és ezek közvetlen környéke lakóhely

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Kazincbarcika