www.cvonline.hu

Műanyagfröccsöntő gépbeállító

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

SLEZÁK Szerszámkészítő Kft.

Budapesti üzemébe keres

MŰANYAGFRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Fröccsöntési technológia optimalizálása
  • Szerszámpróbák lebonyolítása
  • Termelés támogatása a széria fázisban
  • Új műanyag fröccsöntött termékek bemintázása-bemérése
  • Szerszámtervezés-, készítés támogatása technológiai oldalról
  • Adminisztratív feladatok, gyártási dokumentációk kezelése
  • Gyártástervezés

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Műszaki szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki műanyagok ismerete
  • Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség-munkatársakkal is
  • Segíti a hatékony csapatmunkát, konfliktuskezelést, a jó munkahelyi közérzetet
  • Önállóság, problémamegoldó készség
  • Vevőközpontúság és precíz munkavégzés
  • Határozott és magabiztos tudásalapú fellépés

Előnyt jelent:

  • Anyagvizsgálói és méréstechnológiai ismeretek
  • ISO 9001 rendszer ismerete
  • Gépiparban, minőségbiztosításban szerzett ismeretek
  • Számítógép alkalmazói szintű használata, Microsoft Office ismerete
  • Arburg Selogica vezérlés ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Családias, modern technológiával megalapozott munkakörnyezet
  • Stabil hátterű vállalkozás
  • Felelősségteljes munkakör
  • Változatos munkát
  • Hosszútávra szóló biztos munkahelyet
  • Fejlődési, lehetőséget

Pozíció területe(i):

  • Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő